Nowe mieszkania Kraków

Jeżeli poszukujesz kapitalnego mieszkania w Krakowie to doskonałym dla Ciebie rozwiązaniem będzie Osiedle Saturna, które pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to kompleks pięciu kapitalnych kameralnych budynków wielorodzinnych. Lokale w owym osiedlu zostały specjalnie zaprojektowane jako lokale mające podniesioną energooszczędność. Do tego będą one miały osprzęt elektryczny oraz grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Na dodatek wszystkie ściany zostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie wyekwipowany w wspaniałą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą układu solarów. Mieszkania na parterze pozostaną wyposażone w imponujące rolety zewnętrzne. Bezspornie cały teren osiedla pozostanie ogrodzony oraz zamknięty, a także objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie posiadał niesamowity plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę doskonałe miejsce, jakie warto zakupić, a z pewnością nikt z tego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli tylko marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – dodatkowo w nowym mieszkaniu to doskonałe dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to kapitalna, oddana już inwestycja, która jest umieszczona tylko 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten imponujący obiekt jest zaopatrzony między innymi w windę i garaż, a także dostęp do Internetu. Do tego cały teren jest ogrodzony i strzeżony. Nadto na terenie obiektu wybudowany jest plac zabaw, a dodatkowo w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę imponujące miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas współczesne oraz bajecznie stworzone mieszkanie to właśnie odpowiedniej trafić nie mogłeś.

Będzie to idealne miejsce zarówno dla Ciebie jak także dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając tutaj nic Cię nie zawiedzie. Postaw na luksus oraz dużą wygodę i żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w przyjacielskiej okolicy oraz miłym sąsiedztwie to imponujące dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całym Krakowie. Obecnie w sprzedaży jest 4 gotowe doskonałe budynki posiadające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla pozyskany jest niezwykle atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte wspaniałe punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych gwarantują duży komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu oraz internetu, a prócz tego cały teren jest ogrodzony i chroniony. Prócz tego posiadamy dostęp do doskonałego placu zabaw dla dzieci. Niezmiernie dobrym składnikiem jest to, że budynki są klimatyzowane. Kolejnym niesłychanie interesującym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeżeli pragniesz mieszkać w tak czarownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to olśniewające miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, posiadające olśniewającą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze świetnym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Na pewno w tym miejscu nic was nie rozczaruje. Projekt pozostał tak dokonany, że zaspokoi wyczekiwania w najwyższym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niegłośna okolica mająca orzeźwiające powietrze oraz efektowny mikroklimat. Odnajduje się ona w pobliżu Parku Jurajskiego, będącego dzisiaj enklawę nieskażonej przyrody oraz prawdziwego piękna. Można korzystać z terenów idealnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Otoczenie przyrody nie oznacza ubytku dostępu do wszelkich usług, jakie oferuje stosunkowo niedalekie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla zaprojektowana jest strefa rekreacyjna z deptakiem i placami zabaw dla dzieci. Żeby odłączyć osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów przewidziano nasyp ziemny z zielenią wysoką, i górkę saneczkową.

Osiedle to będzie szczerze olśniewającym rozwiązaniem dla nas i całej naszej rodziny. Imponująca lokalizacja, cudna okolica sprawi, iż każdy będzie bardzo zadowolony z mieszkania w tym cudownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

O ile chcesz zamieszkać w Krakowie i dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to świetnym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to kameralna willa w jakiej zaprojektowano tylko pięć komfortowych, nadzwyczaj funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się nowoczesną, szykowną architekturą i dużym standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to na prawdę imponujące miejsce, jakie w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek zaopatrzony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów ma oddzielny garaż i komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne i przestronne apartamenty mają kolosalne balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Dookoła budynku opracowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez konieczności opuszczania terenu. Dopuszczenie na teren działki ograniczony jest tylko dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc wspaniałe miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak pięknej okolicy i w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*